سردار «ملکی» درگذشت سرلشکر «فیروزآبادی» را تسلیت گفت

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با صدور پیامی درگذشت سرلشکر بسیجی دکتر «سیدحسن فیروزآبادی» مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت سردار سرافراز سرلشکر بسیجی دکتر «سیدحسن فیروزآبادی» مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر و تالم خاطر اینجانب و مجموعه همکاران اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گردید.

این مرد مجاهد، بسیجی، مبارز، با اخلاص و سرباز ولایت در سال‌های متمادی منشأ خدمات ارزشمندی در حوزه‌های مختلف نظام و مجموعه ستاد کل نیرو‌های مسلح بود.

از کارنامه درخشان و جهادی ایشان همین بس که مدال باارزش و باافتخار خادم الرضایی و خادم الشهدایی را به گردن داشت و همواره برای ترویج و نشر ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس شهدا خالصانه و عاشقانه تلاش می‌کرد.

اینجانب این مصیبت بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده محترم و معزز ایشان و همچنین خانواده بزرگ نیرو‌های مسلح تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات برای آن سردار سرافراز و صبر و اجر برای خانواده محترم‌شان خواهان و خواستارم.