پیام تسلیت ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در پی درگذشت سرلشکر فیروزآبادی

بسم رب الشهداء و الصدیقین
من المومنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا
)قرآن کریم .الاحزاب. ۲۳)
روح بلند سیّد و ستاره ی درخشان نیروهای مسلح آسمانی شد.
سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیّد حسن آقایی فیروزآبادی یار و همراه امین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا ، رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح،عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در سن ۷۰ سالگی و در سالروز تولدش آسمانی شد و به ملکوت اعلی پیوست.
بزرگ مردی که در سال های قبل از پیروزی انقلاب در مشهد مقدس در دروس رهبر معظم انقلاب اسلامی شرکت داشت و با تحصیلات عالیه، علیه رژیم ستم شاهی مبارزه نمود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خدمات شایان و کم نظیری در نهادهای انقلاب اسلامی پرداخت و تا لحظه ی آسمانی شدن، خدمات بی بدیلی از خود برجای نهاد و آنها را به عنوان گنجینه های سراسر افتخار برای نسل های حاضر و آیندگان به ودیعه گذاشت.
از یک سوی خدمات آن سیّد نورانی و حکیم فرزانه در جهاد سازندگی، جمعیت هلال احمر ،پشتیبانی جنگ نخست وزیری و به ویژه مدت ۲۷ سال در راس ستاد کل نیروهای مسلح از مهمترین مسئولیت های آن فقید سعید می باشند.
همآهنگی وصف ناپذیر، انسجام خردمندانه، وحدت رویه ، قدرت عمل فوق العاده و… بخشی از نمونه های اتحاد،رشد و بالندگی نیروهای مسلح کشور مان درتمامی این سالیان و تاکنون می باشند که براساس راهبری و راهبردهای حضرت امام خامنه ای عزیز ، توسط سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروز آبادی وسایر عزیزان و متولیان پس از وی صورت پذیرفته است.
اعتقاد راسخ، عمیق و کامل دکتر سید حسن فیروز آبادی به اسلام عزیز ،امام خمینی ” ره” مقام معظم رهبری و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه ،نگاه عمیق و ژرف اندیش و بی بدیل وی و نیز اشراف بر سیاست های حاکمان و نیروهای مسلح جهان و به ویژه نیروهای مسلح و عظیم کشور مان همچون آجا، سپاه، ناجا،ودجا،بسیج مردمی و….در تمامی زمینه ها و عرصه ها بر همه متخصصان ،متعهدان و صاحب نظران داخلی و خارجی روشن و مبرهن می باشند.
نگاه و نگرش عمیق، تیزبین ،هوشمندانه ،ژرف اندیشی ،مطالعه وشنیدن حرف ها و مطالب مقامات و فرماندهان و مسئولان عالی رتبه ی نیروهای مسلح ودیگران و اخذ و ابلاغ تصمیمات و سیاست های راهبردی، فراگیر و جامع از دیگر ویژه گی های منحصر به فرد وی می باشد که حاصل تمامی این سال ها با اهتمام و جدیت فرماندهان و مسئولان و کارکنان نیروهای مسلح و سایر قوا و سازمانها ‌منتّج به شکوه ،عظمت و اقتدار وصف ناپذیر نیروهای مسلح گردیده است. بحمدالله این مسیر درست و نورانی توسط همکاران و یاران همچنان تحت راهبری فرماندهی معظم کل قوا با قوت ، قدرت و شتاب هرچه بیشتر به پیش می‌رود و در حال رسیدن به اوج قله ها و کمالات می باشند.
از سوی دیگر اخلاق نیکو ، شایسته، سعه صدر و بردباری رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح ودر کنار همه اینها، حساسیت و انجام تکلیف دینی و شرعی نسبت به ارتقای سطح معنوی خانواده را می توان از دیگر برجستگی های آن عزیز سفر کرده عنوان نمود.
حال در این شرایط کرونایی جهان و نیز کشور مان در خصوص ویروس منحوس کرونا که ناجوانمردانه به جان انسان‌ها افتاده آن مرد الهی و افتخار عظیم اسلام ،ایران ، رهبری و نیروهای مسلح و یار دیرین و وفادار امام “ره” و رهبری و فرماندهی معظم کل قوا، هم زمان با سالروز تولدش در سن ۷۰سالگی آسمانی شد و به ملکوت اعلی پیوست و به یاران صدیق و شهیدان والا مقام پیوست.
رییس ،مدیران ،کارکنان کانون و آحاد وابستگان ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء “ص” فقدان آن سلاله پاک رسول الله “ص”وسیّد و ستاره ی درخشان نیروهای مسلح را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا و آحاد نیروهای مسلح و عموم مردم عزیز گرانقدر و بی نظیر کشور عزیزمان ایران اسلامی را تسلیت می‌گویند و از خداوند متعال می‌خواهند که روح آن فقید سعید را با انبیاء” ص” واولیاء الله، شهدا و صدیقین محشور و به یاران، همکاران، رهروان ، ملت شریف ایران و ملت های جهان اسلام صبر و شکیبایی عطا فرمایند.